FACEBOOK Pro Canlı Yayın


Günümüzün Yeni Trendi FACEBOOK Canlı Yayın


FACEBOOK hesabı ve akıllı telefonu olan bir insan ortalama olarak her saatte bir facebook bildirimlerini kontrol etmektedir. Dolayısıyla facebook ortamında bir yayın yaptığınızda bu yayının daha çok insan tarafından farkedilmesi ve izlenmesi mümkün olmaktadır.

FaceBook canlı yayınlarında, yayıncıların karşılaştığı sorunlar genel olarak aşağıdaki gibidir:

 1. FACEBOOK yayınları mobil cihazlar ile kolaylıkla yapılabilmektedir, ancak bilgisayardan yaptığınız profesyonel yayın programları ile bunu yapmak istediğinizde karışık ayar işleriyle uğraşmak durumundasınız.
 2. Her yayın için yayın adı değiştiğinden her yayın için ayrı ayar yapmalısınız.
 3. FACEBOOK yayınları maksimum 4 saat sürmektedir. 4 saat sonunda bilgisayarınızdan ya da encoder cihazınızdan yayını kesip tekrar ayar girip facebook serverlarına göndermek durumundasınız. Bu durum sizi ve çalışanlarınızı yayın bilgisayarı önünde nöbet tutmak durumunda bırakmaktadır. Size ek insan ve iş gücü maliyeti oluşturmaktadır.
 4. Web sitenizde ki yayının aynısını facebook ile de yapmak istediğinizde iki ayrı yayın olarak iki ayrı servere (yayın serveriniz ve facebook server) yayın göndermek zorundasınız. Bu taktirde internet bant genişliğinizin çok iyi olması gerekmektedir.

Tüm bu problemleri Medya Canlı İletişm ile çözebilirsiniz.

 • Yayın bilgisayarınıza sadece Medya Canlı İletişim server yayın bilgilerini gireceksiniz. Facebook yayın ayarlarıyla hiç bir zaman uğraşmayacaksınız.
 • Medya Canlı İletşim serverlarınıza gönderdiğiniz yayınınız aynı anda hem web sitenizde hem de facebook sayfanızda görülecektir.
 • 4 saatte bir otomatik olarak yayınınız facebook sayfanızda güncellenerek yeni bir player üzerinde yayına başlayacaktır. Böylece facebook yayın nöbetleri bitecek siz diğer işlerinizle uğraşırken facebook yayınınızı otomatiğe bağlamış olacaksınız.
 • Sadece bir yayın göndererek iki farklı yerde yayınınız upload edildiği halde ADSL internet hattınıdan sadece bir yayın çıkışı yapılacaktır. Bu da size internet bant genişliği ve internet kotanızdan tasarruf sağlayacaktır.

FACEBOOK Canlı yayını için yetkilimizle iletişime geçmek için tıklayınız.

 

ip kamera canlı yayın

                       
                      

Otelinizden, inşaat şantiyenizden, düğün salonunuzdan, restoranınızın mutfağından  vb.  işletmenizin müşterilere göstermek istediğiniz her yerinden,  ip güvenlik  kameranız ile  canlı yayın yapın. Web sitenizden yayınınızı izleyen müşterilerinizin güvenini kazanın.

DEMO IP KAMERA YAYINI

Fiyat Bilgisi için  Bilgi Talep formunu doldurunuz.

 

 

test

Web ve Medya Hosting Paketlerimiz

Güçlü altyapı, kaliteli hizmet ve güvenilir kaynaklar

 

 • Web TV Hosting

 • 75 TL / aylık 

 

Anlık İzleyici    50 kişi
Bandwith        Sınırsız
Aylık Trafik   Sınırsız

 • Web TV Hosting

 • 100 TL / aylık 

 

Anlık İzleyici    250 kişi
Bandwith        Sınırsız
Aylık Trafik   Sınırsız

 • Web TV Hosting

 • 150 TL / aylık 

 

Anlık İzleyici    2000 kişi
Bandwith        Sınırsız
Aylık Trafik   Sınırsız

Alt Kategoriler

JoomShaper