Profesyonel Facebook Canlı Yayın Yapın !

Web sitenizden yaptığınız canlı yayınları aynı anda hiç bir ek cihaza gerek duymadan facebook sayfanızdan ya da facebook zaman tünelinizden de paylaşmak isterseniz çözüm Medya Canlı İletişimdir. Bizi arayın !
Profesyonel Facebook Canlı Yayın Yapın !

Sizin de bir Web Tv'niz olsun!

Kendi internet televizyonunuzu kurmak Medya Canlı İletişim ile çok kolay. Firmanız veya müşterilerinize gerek canlı, gerek banttan yayınlar yapıp, 7 gün 24 saat sürekli yayın yapan bir kanalınız olsun.
Sizin de bir Web Tv'niz olsun!

Etkinliklerinizi Canlı Yayınlayalım

Tüm Konser, Seminer, Konferans, Çekiliş, Fuar, Ürün Lansmanları, Düğün, Nişan vb. tüm etkinliklerinizin kamera çekimi, video reji masası, video montaj, internetten sitenizden canlı yayınlanması, facebook sayfanızdan canlı yayınını tecrübeli ekibimiz ile gerçekleştiriyoruz. Fiyat almak için lütfen iletişim bilgilerimizden bizi arayınız.
Etkinliklerinizi Canlı Yayınlayalım
 
 

Web TV

Canlı Yayın Çözümleri

 

Web ve Medya

Hosting Çözümleri

 

Radyo - DJ

Online Yayın Çözümleri

 

 

Lorem ipsum dolor sit ametconsectetur adipisicing elit

sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua ut enim ad minim veniam quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in

 

Müşterilerimizin Medya Canlı İletişim Hakkında Düşünceleri

Verdiğimiz hizmet ve altyapı desteğini kullanan sizlerin geri bildirimleri bizler için çok değerli.

  Siz de kendinize

  ait bir radyo kurun...

 

Türkçe POP   Klasik Müzik  Rock Müzik  Hits Müzik

Tuğba Handan ÇELİK Tuğba Handan ÇELİK, Genel Yayın Yönetmeni

Medya Canlı İletişim ve altyapısı sayesinde ulaştırma sektöründe habercilik farkımızı ortaya koyuyoruz. Hem hosting hem de canlı ve video arşiv sistemleri ile haberciliğe yeni bir soluk katıyor

Medyatürk TV Medyatürk TV, Editör

Yazılı basın gazetenin yanı sıra internet ortamında kendi web tv projem ve canlı yayın hayallerim problemsiz ve kesintisiz yapılmakta. Teşekkürler Medya Canlı İletişim.

Raşit Altınok Raşit Altınok, Dernek Başkanı

Derneklerin ve sivil toplum kuruluşlarının internet ve sanal ortamda kullanıcı ve üyelerine ulaşmasını, Medya Canlı İletişim gibi güçlü bir altyapıya sahip firma ile ne kadar avantaj sağladığını görmek bizleri çok memnun etti.

29Web TV 29Web TV, TV Kurucusu

Medya Canlı İletişim'in hizmet ve uygulamaları ile web sitemiz yayın ve haberlerini daha çok kitlelere ulaştırabilmenin yanı sıra teknolojinin gelişmesine ayak uydurup cepten ve tabletten yayın yapabilme imkanlarını takdir ediyorum.

Canlı Yayın

3G Canlı Yayın Nasıl Çalışır ?

3G canlı yayın, video görüntülerinin 3G mobil hızlı data hatları üzerinden televizyon ya da internet serverlerine gönderilerek izlenmesidir. Günümüzde kablosuz yayınlarında 3G canlı yayın, uydu aracılığı ile yapılan yayınların yerini almaya başlamıştır. Bu işlemi gerçekleştiren cihazlar iki türlüdür. Birincisi sadece bir kablosuz modem ile çalışan modemler, ikincisi ise birden fazla kablosuz modemin aynı anda tek bir modemmiş gibi çalıştığı cihazlar. Tek modemli cihazlar yayın kalitesi açısından bölgedeki 3G yayın kalitesine bağlı olarak görüntü netliği değişirken, birden fazla modem kullanan cihazlarda bu sorun çok daha az olmaktadır.

Tek modemli cihazlarda ise kullanım bedelleri oldukça düşüktür.

Kira bedelleri aylık 400- 500 Eurodan başlamaktadır. Bu düşük fiyatlar sayesinde internetten veyahut televizyon kanalından yayın yapmak isteyen herkes rahatlıkla canlı yayın yapabileceği bir fiyatlandırma olanağı vardır. Bu sayede sadece zengin haber kanalları değil, tüm yerel kanallar, belediye internet TV leri, etkinlik ve organizasyon firmaları, kamera çekim firmaları diledikleri etkinlikleri diledikleri şekilde canlı stream imkanı bulmuşlardır.

Canlı Yayının Ne Gibi Özellikleri Var ?

3G Canlı Yayın Cihazı ile çok kolay bir şekilde kendi kendinize web tvnizi kurabilir, dilediğiniz yerden canlı yayın yapabilirsiniz. 3G Canlı Yayın Cihazı ve taşınabilir internet modeminiz ile canlı yayın yapmak artık MCİ ile çok kolay.

Güçlü ve kesintisiz altyapımızı kullanarak dilerseniz bulunduğunuz sabit modemli ofisiniz ya da evinizden de kendi web tvnizi yönetebilir, kendi medyanızın patronu olabilirsiniz. Kullanım kolaylığının farkını Medya Canlı İletişim ile yaşayın.

Canlı yayın problemlerinize innovatif çözümler üretmekle kalmıyor, altyapımızla size en kaliteli ve kesintisiz hizmeti sağlamak adına 7/24 hizmetimizin farkındalığını yaşamanızı istiyoruz.Binlerce uygulama ve kodlama ile bırakın sizin yerinize biz uğraşalım.

Yayınlarınızı dilerseniz FACEBOOK , dilerseniz diğer birçok sosyal medya platformu üzerinden kullanıcılarınıza eriştirin.Evet doğru duydunuz facebook üzerinden canlı yayın yapabilecek, ziyaretçilerinize sosyal platformlar üzerinden ulaşabileceksiniz.

"Artık devir akıllı telefon dönemi, herkes cep telefonundan internete giriyor. Bende canlı yayınlarımı cep telefonu üzerinden yayınlamak istiyorum ?" diyorsanız , sizin için en doğru yerdesiniz. iPhone, Android ve Tabletler üzerinden yayın yapabileceksiniz.

Profesyonel bir kameram yok, profesyonel bir televizyon kanalım yok, ekipmanlarım ve bunları kullanabileceğiniz programlama bilgim yok diye üzülmeyin. Sizin için "İnternette Canlı Yayın" yapabilme etkinliğini kolaylaştırmak bizim işimiz.

Canlı Yayın yapmak veya kendi WEB TV'nizi kurmak istiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçin.

internet tv, canlı yayın, kanal açmak, ücretsiz, video, paylaş, mobil canlı yayın, web tv, webtv kurun

JoomShaper