Canlı Yayın

3G Canlı Yayın Nasıl Çalışır ?

3G canlı yayın, video görüntülerinin 3G mobil hızlı data hatları üzerinden televizyon ya da internet serverlerine gönderilerek izlenmesidir. Günümüzde kablosuz yayınlarında 3G canlı yayın, uydu aracılığı ile yapılan yayınların yerini almaya başlamıştır. Bu işlemi gerçekleştiren cihazlar iki türlüdür. Birincisi sadece bir kablosuz modem ile çalışan modemler, ikincisi ise birden fazla kablosuz modemin aynı anda tek bir modemmiş gibi çalıştığı cihazlar. Tek modemli cihazlar yayın kalitesi açısından bölgedeki 3G yayın kalitesine bağlı olarak görüntü netliği değişirken, birden fazla modem kullanan cihazlarda bu sorun çok daha az olmaktadır.

Tek modemli cihazlarda ise kullanım bedelleri oldukça düşüktür.

Kira bedelleri aylık 400- 500 Eurodan başlamaktadır. Bu düşük fiyatlar sayesinde internetten veyahut televizyon kanalından yayın yapmak isteyen herkes rahatlıkla canlı yayın yapabileceği bir fiyatlandırma olanağı vardır. Bu sayede sadece zengin haber kanalları değil, tüm yerel kanallar, belediye internet TV leri, etkinlik ve organizasyon firmaları, kamera çekim firmaları diledikleri etkinlikleri diledikleri şekilde canlı stream imkanı bulmuşlardır.

Canlı Yayının Ne Gibi Özellikleri Var ?

3G Canlı Yayın Cihazı ile çok kolay bir şekilde kendi kendinize web tvnizi kurabilir, dilediğiniz yerden canlı yayın yapabilirsiniz. 3G Canlı Yayın Cihazı ve taşınabilir internet modeminiz ile canlı yayın yapmak artık MCİ ile çok kolay.

Güçlü ve kesintisiz altyapımızı kullanarak dilerseniz bulunduğunuz sabit modemli ofisiniz ya da evinizden de kendi web tvnizi yönetebilir, kendi medyanızın patronu olabilirsiniz. Kullanım kolaylığının farkını Medya Canlı İletişim ile yaşayın.

Canlı yayın problemlerinize innovatif çözümler üretmekle kalmıyor, altyapımızla size en kaliteli ve kesintisiz hizmeti sağlamak adına 7/24 hizmetimizin farkındalığını yaşamanızı istiyoruz.Binlerce uygulama ve kodlama ile bırakın sizin yerinize biz uğraşalım.

Yayınlarınızı dilerseniz FACEBOOK , dilerseniz diğer birçok sosyal medya platformu üzerinden kullanıcılarınıza eriştirin.Evet doğru duydunuz facebook üzerinden canlı yayın yapabilecek, ziyaretçilerinize sosyal platformlar üzerinden ulaşabileceksiniz.

"Artık devir akıllı telefon dönemi, herkes cep telefonundan internete giriyor. Bende canlı yayınlarımı cep telefonu üzerinden yayınlamak istiyorum ?" diyorsanız , sizin için en doğru yerdesiniz. iPhone, Android ve Tabletler üzerinden yayın yapabileceksiniz.

Profesyonel bir kameram yok, profesyonel bir televizyon kanalım yok, ekipmanlarım ve bunları kullanabileceğiniz programlama bilgim yok diye üzülmeyin. Sizin için "İnternette Canlı Yayın" yapabilme etkinliğini kolaylaştırmak bizim işimiz.

Canlı Yayın yapmak veya kendi WEB TV'nizi kurmak istiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçin.

JoomShaper