Web Tv

Sizinde Web Tv'niz olsun ister misiniz ?Sizin de bir Web Tv'niz olsun!

Demo TV'yi İzle

Web TV kurmak Medya Canlı İletişim ile çok kolay

Yayınlarınızı milyonlarla paylaşın

Yayın sayfasına yorum ve sohbet alanları ekleyin

Canlı veya banttan yayınlar yapma

Kapalı devre ( şifreli ) yayın yapma

Günlük, haftalık ve aylık yayın akışı

7 gün 24 saat sürekli yayın

Canlı yayına kesintisiz geçiş

Video paylaşım sitelerinde içerikler alın

Canlı Yayının Ne Gibi Özellikleri Var ?

3G Canlı Yayın Cihazı ile çok kolay bir şekilde kendi kendinize web tvnizi kurabilir, dilediğiniz yerden canlı yayın yapabilirsiniz. 3G Canlı Yayın Cihazı ve taşınabilir internet modeminiz ile canlı yayın yapmak artık MCİ ile çok kolay.

Güçlü ve kesintisiz altyapımızı kullanarak dilerseniz bulunduğunuz sabit modemli ofisiniz ya da evinizden de kendi web tvnizi yönetebilir, kendi medyanızın patronu olabilirsiniz. Kullanım kolaylığının farkını Medya Canlı İletişim ile yaşayın.

Canlı yayın problemlerinize innovatif çözümler üretmekle kalmıyor, altyapımızla size en kaliteli ve kesintisiz hizmeti sağlamak adına 7/24 hizmetimizin farkındalığını yaşamanızı istiyoruz.Binlerce uygulama ve kodlama ile bırakın sizin yerinize biz uğraşalım.

Yayınlarınızı dilerseniz FACEBOOK , dilerseniz diğer birçok sosyal medya platformu üzerinden kullanıcılarınıza eriştirin.Evet doğru duydunuz facebook üzerinden canlı yayın yapabilecek, ziyaretçilerinize sosyal platformlar üzerinden ulaşabileceksiniz.

"Artık devir akıllı telefon dönemi, herkes cep telefonundan internete giriyor. Bende canlı yayınlarımı cep telefonu üzerinden yayınlamak istiyorum ?" diyorsanız , sizin için en doğru yerdesiniz. iPhone, Android ve Tabletler üzerinden yayın yapabileceksiniz.

Profesyonel bir kameram yok, profesyonel bir televizyon kanalım yok, ekipmanlarım ve bunları kullanabileceğiniz programlama bilgim yok diye üzülmeyin. Sizin için "İnternette Canlı Yayın" yapabilme etkinliğini kolaylaştırmak bizim işimiz.

Canlı Yayın yapmak veya kendi WEB TV'nizi kurmak istiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçin.

JoomShaper