Hakkımızda

MEDYA CANLI İLETİŞİM 

Medya Canlı İletişim, profesyonel ve dinamik  ekibiyle seminer,  konferans, basın toplantısı, lansman, konserler,  ameliyat canlı yayınları  vb. etkinliklerin kamera çekimlerini ve aynı zamanda etkinliğin internet üzerinden canlı yayınlanmasını  sağlamaktadır.  2011 yılında kurulan   Medya Canlı İletişim bilgi birikimi,  teknik altyapısı ve  çözüm ortaklarıyla prodüksiyon, internet canlı yayın,  video konferans  hizmetlerinde  anahtar teslim  hizmet veren bir prodüksiyon ve canlı yayın  şirketidir.

Vizyonumuz; internet yayıncılığı ve buna bağlı prodüksiyon hizmetlerinde Türkiye’nin en bilinen markası olmaktır.

Misyonumuz ise müşterilerimizin beklentilerini iyi analiz ederek hızlı çözümler üretmek ve  kaliteli  bir hizmet sunmaktır.

Alanlarında uzman kadromuz ve müşteri odaklı hizmet yaklaşımımız ile sektörümüzün öncü kuruluşları arasında yer alırken, gelecek yıllarda da kalitemizi ve hizmetlerimizi daha çok arttırarak Türkiye’de gerçekleştirilen her türlü canlı yayın ve prodüksiyon hizmeti gereken yerlerde aranan tek isim olana dek özenle çalışmaya devam edeceğiz. Müşterilerimizin yüzünü güldürmek bizim tutkumuz. Şunu çok iyi biliyoruz ki verdiğimiz hizmetler ile istediklerinden fazlasına ulaşan müşterilerimiz bizi başarıya ulaştıracaktır.

 

All Rights Reserved Theme by Medya Canlı İletişim.