Prodüksiyon Hizmetleri

REJİLİ PRODÜKSİYON HİZMETLERİ
Kurumsal organizasyon, konser, kongre gibi çoklu kamera ve reji sistemine ihtiyaç olan etkinlikler için sunduğumuz prodüksiyon hizmetimizdir. İhtiyacınıza yönelik olarak birden çok kamera, Jimmy Jib, Steadicam alternatifleri kullanılabilir.

________________________________________

TEK KAMERALI PRODÜKSİYON HİZMETLERİ
Lansman, basın toplantısı gibi bilgilendirme içeren etkinlikler de kullanılmak üzere sunduğumuz prodüksiyon hizmetimizdir. Etkinliğinizin tamamı kayıt altına alınır ve etkinlik sonrasında teslim edilir.

________________________________________

PROJEYE ÖZEL PRODÜKSİYON HİZMETLERİ
Düzenleyeceğiniz etkinlikler de projenize özel ihtiyaçlar göz önüne alınarak, uzman ekibimiz tarafından hazırlanan prodüksiyon planıdır. Anahtar teslimi, tüm video prodüksiyon ihtiyacınıza çözümler sunarız.

________________________________________

MEDİKAL ETKİNLİKLER PRODÜKSİYON HİZMETLERİ
Tıp kongreleri, sempozyumlar, cerrahi uygulamalarında kullanılmak üzere, medikal ekipmanlar ve konferans sistemleri ile entegre edilebilen prodüksiyon hizmetlerimizdir.

________________________________________
TANITIM FİLMİ

Sosyal Medyanın önemi kurumsal firmalar için oldukça artmıştır. Sosyal Medya ürün ve hizmet tanıtımında gün geçtikçe daha çok kullanılan bir alana dönüşmekte. Tanıtım filmi ile Sosyal Medyada mesajınızı kolaylıkla potansiyel müşterilerinize aktarabilirsiniz. Medya Canlı İletişim ile uzman prodüksiyon ekibimizle sizlere harika tanıtım filmleri oluşturabiliriz.

Fiyat talebi için lütfen Bize Ulaşın.

All Rights Reserved Theme by Medya Canlı İletişim.